понедельник, 3 августа 2015 г.

Our achievements

Доброго дня!

Знову креативні дівчатка з Аграфки придумали цікаву тему для наступного завдання! Цього разу це:Тож представляю роботу для мого улюбленого блогу, яка називається "Our Story". (Я - запрошений дизайнер для цього завдання).

Все почалося більш як 12 років тому. Коли у нас народилося малятко, і мама-я почала записувати його маленькі і великі досягнення. Через кілька років такої роботи-записування додалось із народженням ще одного маля. Обмальовувались ручки і ніжки. Фіксувались вага і зріст, перші слова і спроби бути самостійними, веселі історії і смішні дитячі спостереження, незвичайні висновки. Велось це архівування дитячих історій в різних місцях: в блокнотах, зошитах, на листах для записів, в електронному вигляді - що було в ту чудову мить під рукою - щоб не забути, зберегти.

Прийшов час об'єднати всю "роботу", створити єдине місце, куди можна зазирнути і поринути у теплі спогади.

Прекрасна ідея для цього - блокнот на кільцях! Достатнього розміру, щоб усе помістилося. Куди можна додавати сторінки. З конвертами і кишеньками для пам'ятних речей, малюнків. Зі сторінками для фото у "визначні" дні: власне у день народження, в 1 місяць, у 3 і 6 місяців, в 1 рік, в 2 і так далі. Так можна швидко прослідкувати, як змінюється дитина з віком. А ще ж у мене їх двоє, тому цікаво буде порівнювати, які вони були у тому ж віці. Отже, це не тільки блокнот, а ще й альбом, хоча з невеликою кількістю фото.

Незвичний (і основний) елемент оформлення цього разу - вишитий віночок у вигляді серця. Цікаво, що вишивати його я почала також приблизно 12 років тому.

Розмір блокноту 21*21 см. В роботі використано папір серії FEELIN'groovy від WeR.
А ще чудовий настрій від Аграфки! Передаю його вам!!!


2 комментария:

  1. Оленко, ця робота наповнена величезною кількістю тепла і любові!! Прекрасна ідея і виконання!!

    ОтветитьУдалить