пятница, 5 февраля 2016 г.

True Love

Новорічно-Різдвяний "забіг" вже минув, але відпочивати довелось недовго! Незабаром День Закоханих! І нові ідеї не дають спокою.
Тим більше, що нещодавно на мій робочий стіл привалило щастя. Спавжнє щастя, і мене зрозуміють ті, хто поділяє моє захоплення різноманітними папірцями, наклейками, конвертиками, чіпбордами, стрічечками. Річ у тім, що в улюбленому магазині - шалена знижка 50%!!! На тему якраз Валентинову! "Аграфка" спонукає до творчості! 

Отже, з новоотриманим набором різноманітної всячини для творення валентинок справа не забарилась. Одна за одною швиденько з'явилися малесенькі листівочки. Це буде мій набір! А кому 14 лютого дістануться серця та стрілочки - звісно, найріднішим, найкоханішим, найдорожчим! Пощастило мені, що таких є багато! )))

Ось вони, мої валентинки:


У останньому "наборі для творчості" були 2 набори паперових скотчів. Робити листівки із ними - швидко і просто! Серед них виявилося кілька із шевронами та смугами. Тому я приймаю участь в одноіменному завданні від Аграфки "Смужка та/або шеврон".
1 комментарий:

  1. Прекрасная серия валентинок! Работы очень стильные, лаконичные и такие яркие! Спасибо, что вместе с нами, ЧБ Аграфка!)

    ОтветитьУдалить