понедельник, 25 мая 2015 г.

Walk in Kiev. Продовження!

Сьогодні хочу опублікувати фото з давно зробленого альбому для моєї донечки. Це історія про те, як ми гуляли по нашій столиці ще до революції. Пригоди наші відбувались в більшості там, де цікаво дітям. У Києві таких місць є багато!

Перерахую те, що сподобалось:
1. Музей Води;
2. прогулянка у Маріїнському парку на конику Зоря;
3. дельфінарій з морським левом, і, звісно, з грайливими дельфінами;
4. океанаріум з величезною черепахою, акулами, кораловими рибками, морськими зірками;
5. фонтан на Хрещатику - майдані Незалежності, де можна ходити по воді босоніж (це особлива освіжаюча приємність у спекотний літній день);
6. там же покатались на каруселі з кониками (банально, бо у Львові є також така, тільки менша, але донька отримала величезне задоволення);
7. парк мініатюр на Лівому березі (Гідропарк);
8. Пейзажна алея з дивовижними казковими персонажами;
9. Дніпро і прогулянковий катер. Проте дитині було цікаво лише перших 5 хвилин;
10. ще нам, провінціалам, сподобалось катання на метро (не в час-пік);
11. фунікулер - "новий" і цікавий вид транспорту;
12. підйом на дзвіницю Софіївської церкви. Це дуже високо!
13. ботанічний сад. Завжди є щось красиве для споглядання. Але крім зеленого лабіринту все інше викликало в 5-річної доні нудьгу ((;
14. музей Авіації на диво дівчинці сподобався;
15. музей військової техніки подобається хлопчикам;
16. Зоопарк!!!

Неподалік від Києва є ще один атракціон, куди нас відвезли друзі, - страусина ферма. Це була цікава пригода для дітей: потримати величезне яйце, побачити страусят, і дорослих особин. А ще на території є міні-зоопарк з свинками і поросятками, курочками і півниками, фазанами і качками.

Надзвичайною виявилась і прогулянка з друзями на яхті по "Київському морю".

Усі театри влітку, нажаль, відпочивають. Тому ми не змогли потрапити на київські дитячі вистави.

Всі спогади тепер зберігаються у маленькому альбомі розміром 15*15 см. Початок був у попередніх публікаціях. А тепер - продовження!

Отже.

Розворот №4 (5) "ZOO":

Так як ми вчимо англійську, вирішила до альбому приєднати  гру "меморі". Всередині конверта половина карточок зеленого кольору з назвами тваринок, що ми бачили, на англійській мові, друга половина - червоного кольру, на українській. Карточки розкладаємо "рубашкою" догори, зелені з одного боку, червоні - з іншого. По черзі перевертаємо картки. Якщо англійська назва тваринки співпадає з перекладом, гравець обидві картки забирає собі. Його наступний хід. Якщо ж ні - хід переходить наступному гравцеві.
Розворот № 6 "Пейзажна алея".

Розворот №7 "Транспорт, гості та інші пригоди"

Розворот № 8 "Дніпро"
Розворот № 9 "Прогулянка під вітрилами"
Розворот № 10 "Все, що залишилось". Більших кілець не знайшла, а якби знайшла, то альбом би був схожий на кубик. )) То ж вирішила тут помістити і "дельфінарій" на одному з тегів, і "ботанічний сад", і "страусину ферму".


А це "face" і "back" альбому:Наступного разу розповім історію про прогулянку у післяреволюційному Києві, через рік після цієї.
Комментариев нет:

Отправить комментарий