вторник, 20 января 2015 г.

Ялинка 2014/2015

Після тривалої перерви ділюся знову своїми творчими успіхами!

Цього року вирішила прикрасити домашню ялиночку в "теплому" стилі і в білих, червоних, блакитних кольорах. Створювати вбрання для нашої красуні допомагали дітки. Вийшла надзвичайно "м'яка" окраса кімнати і усіх новорічних свят.Ось деталі. 

Прикраси, вирізані з картону і розмальовані.Теплі кульки, в основі яких - пінопластові кулі. Зовні - різнокольорова вовна, прикріплена з допомогою сухого валяння.Ангели-обереги, виконані з льняної тканини в українській традиції. Дуже прості у виготовленні. Робили їх з дітками.
Ще на наступному фото - льодяник з червоних і білих ниток, помпони з білої пряжі і блакитні буси, зроблені з допомогою мокрого валяння.Тут - фігурки з намистин і гнучкого дроту.А це створені дітками фігурки з соленого тіста, розмальовані фарбами.І фігурне шоколадне печиво, розмальоване дітлахами в новорічну ніч. Його можна знімати і їсти як винагороду за вірш або пісеньку. )))
Ще додали бантики і готові дерев'яні фігурки.

Результат виявився дійсно теплим і м'яким. Так, що коли ялинка "ненароком" впала, жодна іграшка не розбилась! Бо ж все виявилось зроблене з тканини, вовни, ниток, картону, дерева.

Ось ще кілька фоток.

Дякую за перегляд. Приходьте в гості ще! ;)

Комментариев нет:

Отправить комментарий